Zmiany w zarządzie Polska Press! Wiemy, kto został powołany

Dorota Wanat
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Poniedziałkowe zmiany w zarządzie z pewnością ucieszyły Macieja Kossowskiego oraz Miłosza Szulca. Panowie właśnie dołączyli do zarządu Polska Press. Póki co nie wiadomo jednak, czym będą się zajmować.

Poprzednie stanowisko Macieja Kossowskiego może wskazywać na to, że jego nowe obowiązki dotyczyć będą reklamy, zwłaszcza tej digitalnej. Wcześniej, od 2017 roku, Kossowski pracował bowiem w biurze reklamy Polska Press, a jeszcze wcześniej obejmował stanowisko stratega sprzedaży Grupy Wirtualna Polska. Jeśli chodzi zaś o Miłosza Szulca, prezes Polska Press zasugerował, że zajmie się on kwestiami finansów:

„Naszą przewagę rynkową chcemy budować (…) za pomocą efektywnego zarządzania procesami biznesowymi i finansowymi. Kompetencje Michała Szulca oraz doświadczenie w procesach dystrybucyjnych stanowią cenne wsparcie w tym obszarze”.

Tomasz Przybek, prezes Polska Press

Nowi redaktorzy

To nie koniec zmian! Od czerwca w redakcji Polska Press pojawią się także nowi redaktorzy naczelni dzienników regionalnych, m.in. w Gazecie Wrocławskiej czy Dzienniku Zachodnim.

Przypomnijmy, że z początkiem roku Polska Press została kupiona przez Orlen od niemieckiego koncernu Verlagsgruppe Passau.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zaawansowane funkcje Kreatora CV – jak je wykorzystać, aby CV wyróżniało się na tle innych?
Zaawansowane funkcje Kreatora CV – jak je wykorzystać, aby CV wyróżniało się na tle innych?
Na konkurencyjnym rynku pracy posiadanie profesjonalnego i wyróżniającego się CV stało się kluczowe. Wielu kandydatów posiada podobne kwalifikacje, dlatego ważne jest, by Twoja aplikacja przyciągnęła uwagę rekrutera w pierwszych kilku sekundach.
/