Nowe atramenty Nazdar w DiPrinter. Chodzi o serię 706, 707 i 708

Martyna Świerc
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

DiPrinter rozszerzyło ofertę sprzedażową o serię atramentów UV-LED. To ukłon w kierunku klientów, którzy są posiadaczami urządzeń marki Mimaki z atramentem utrwalanym za pomocą świata UV.

Atramenty pozwalające na proces konwersji bez straty czasu i środków? To możliwe dzięki atramentom Nazdar z serii 706, 707 i 708. Linia zaprojektowana została z użyciem technologii plug-and-play. Dzięki jej zastosowaniu klient może samodzielnie i bez specjalistycznej wiedzy wymieniać tusze. Zapewnia to wygodę, ciągłość pracy, a także oszczędność. Za tę ostatnią odpowiada chociażby możliwość wymiany każdego koloru z osobna. Klient nie ponosi wówczas strat związanych z koniecznością wymiany niezużytego atramentu. Technologia plug-and-play umożliwia także wymianę atramentów OEM serii LUS120, LUS150 oraz LUS170 na alternatywne tusze Nazda.

Niebieski tusz i pomarańczowy tusz
(fot. Lucas Benjamin, źródło: unsplash.com)

Ukazanie się na rynku nowego rozwiązania, jakim są atramenty do systemów drukujących Mimaki, było możliwe między innymi dzięki beta testom na urządzeniach będących w ciągłej eksploatacji. Odbyło się to dzięki uprzejmości polskich firm, które wyraziły otwartość na współpracę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na podstawie jakich elementów, należy dokonać wyboru leżaka plażowego dla siebie?
Na podstawie jakich elementów, należy dokonać wyboru leżaka plażowego dla siebie?
Szukasz idealnego leżaka plażowego? Odkryj nasz poradnik, który pomoże Ci podjąć decyzję. Dowiedz się, na co zwracać uwagę przy wyborze leżaka dla wymagających klientów.
/