Nowe atramenty Nazdar w DiPrinter. Chodzi o serię 706, 707 i 708

Martyna Świerc
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

DiPrinter rozszerzyło ofertę sprzedażową o serię atramentów UV-LED. To ukłon w kierunku klientów, którzy są posiadaczami urządzeń marki Mimaki z atramentem utrwalanym za pomocą świata UV.

Atramenty pozwalające na proces konwersji bez straty czasu i środków? To możliwe dzięki atramentom Nazdar z serii 706, 707 i 708. Linia zaprojektowana została z użyciem technologii plug-and-play. Dzięki jej zastosowaniu klient może samodzielnie i bez specjalistycznej wiedzy wymieniać tusze. Zapewnia to wygodę, ciągłość pracy, a także oszczędność. Za tę ostatnią odpowiada chociażby możliwość wymiany każdego koloru z osobna. Klient nie ponosi wówczas strat związanych z koniecznością wymiany niezużytego atramentu. Technologia plug-and-play umożliwia także wymianę atramentów OEM serii LUS120, LUS150 oraz LUS170 na alternatywne tusze Nazda.

Niebieski tusz i pomarańczowy tusz
(fot. Lucas Benjamin, źródło: unsplash.com)

Ukazanie się na rynku nowego rozwiązania, jakim są atramenty do systemów drukujących Mimaki, było możliwe między innymi dzięki beta testom na urządzeniach będących w ciągłej eksploatacji. Odbyło się to dzięki uprzejmości polskich firm, które wyraziły otwartość na współpracę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Papier do druku – czym kierować się w wyborze?
Papier do druku – czym kierować się w wyborze?
Czy papier ma wpływ na jakość druku? Oczywiście, że tak! Sprawdź, czym zatem sugerować się podczas jego zakupu.
/