Toner Benefit od Brother. 34 strony na minutę!

Martyna Świerc
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Dwa nowe, wielofunkcyjne urządzenia z serii Toner Benefit od marki Brother. Cechują się nie tylko wysoką prędkością druku.

Urządzenia Brother DCP-B7500D oraz MFC-B7710DN to dwa modele urządzeń wielofunkcyjnych z serii Toner Benefit z 2021 roku. Za ich pomocą wydrukujemy do 34 stron na minutę przy jednoczesnym automatycznym druku dwustronnym. Atutem jest także toner o wydajności do 2 tys. stron. Mówiąc o zaletach obu urządzeń, nie sposób pominąć faktu, iż oba mają tryb cichej pracy, funkcję wydruku plakatów i broszur, druku znaków wodnych i pomijania pustych stron.

Brother DCP-B7500D jest kompaktowym, monochromatycznym urządzeniem laserowym 3 w 1. Urządzenie umożliwia drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie dokumentów. Model DCP-B7500D jest elektrofotograficzną drukarką z wbudowanym wyświetlaczem LCD. Przy jej użyciu wydrukujemy do 34 stron w rozdzielczości 1200 × 1200 dpi w zaledwie minutę.

Brother MFC-B7710DN to monochromatyczne urządzenie laserowe 4 w 1. Poza funkcjami wymienionymi w poprzednim modelu jest również faksem oraz wyposażone jest w automatyczny podajnik dokumentów. Jednorazowo załadujemy go 50 arkuszami.

Zdj. główne: Christian Lue/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dlaczego opakowania są ważne w identyfikacji wizualnej?
Dlaczego opakowania są ważne w identyfikacji wizualnej?
Dowiedz się, czym jest identyfikacja wizualna marki oraz dlaczego tak ważnym jej elementem jest design opakowań.
/