Drzwi otwarte BOBST dla branży opakowaniowej. W tym roku online

Martyna Świerc
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

„Kształtujemy przyszłość branży opakowań” – pod takim hasłem odbywają się tegoroczne dni otwarte dla branży opakowaniowej. Firma BOBST zaprasza na nie w dniach 7–10 czerwca. Oczywiście online.

Stojący na czele firmy Jean-Pascal Bobst ubolewa nad brakiem możliwości spotkania się w rzeczywistości. Jednocześnie zachęca do aktywnego uczestnictwa w dniach otwartych, zadawania pytań i wspólnej dyskusji nad przyszłością polskiej branży opakowaniowej.

Cztery dni tematyczne

Wydarzenie zaplanowane jest na cztery dni i każdy z nich poświęcony będzie innemu sektorowi związanemu z przemysłem opakowań. W programie znalazły się webinaria i prezentacje na temat nowych technologii z zakresu produkcji etykiet, opakowań giętkich, tektury litej oraz falistej. Rolą obecnych na spotkaniach ekspertów będzie przedstawienie najbardziej istotnych kwestii z zakresu optymalizacji procesu produkcji.

Białe opakowanie na różowym tle
(fot. Prasert Krainukul / Moment / Getty Images)

Poniedziałek poświęcony będzie branży etykiet. Na wtorek zaplanowano opakowania giętkie. Środa to tematyczny dzień z przetwarzaniem tektury litej. Czwartkowym zagadnieniem dnia będzie tektura falista.

BOBST zaprasza uczestników do zapoznania się z wdrażanymi u siebie rozwiązaniami: byciem po(d)łączonym, cyfryzacją, automatyzacją i zrównoważonym rozwojem. Całość wydarzenia ma być transmitowana online także w języku angielskim.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rodzaje form drukowych
Rodzaje form drukowych
O tym, w jaki sposób dana rzecz została zadrukowana, decydują tak zwane formy drukowe. Ile ich wyróżniamy? Jakie są to formy? I czym się charakteryzują?
/