Kalendarze personalizowane

Tekst sponsorowany
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Na kalendarze personalizowane decyduje się wiele firm i osób prywatnych, stanowią one ciekawą alternatywę dla klasycznych produktów. To dość niedroga forma reklamy, pod warunkiem, że kalendarz jest wykonany z należytą starannością i przy zastosowaniu najlepszych technik poligraficznych. Osoby prywatne korzystają z takiej możliwości głównie z konkretnych okazji, ponieważ jest to pomysł na praktyczny prezent dla kogoś bliskiego. Nawet rozwój sprzętów i plannerów elektronicznych nie zmieniły podejścia do klasycznego, papierowego kalendarza.

Reklama w postaci kalendarza personalizowanego

Kalendarz personalizowany to idealny prezent dla klientów i kontrahentów firm z różnych branż. Pełnią funkcję informacyjną i często dekoracyjną stanowiska. Ważne jest znalezienie firmy, która zrealizuje projekt sprawnie i uwzględni wszelkie uwagi zleceniodawcy. Trzeba dołożyć do tego wszelkich starań, ponieważ dla przedsiębiorstwa jest to reklama całoroczna, inwestycja musi więc zostać zrealizowana na najwyższym poziomie. 

Kalendarz spersonalizowany z logo i nazwą firmy można rozdać pracownikom, postawić na biurku, a także wręczać osobom obecnym na targach i konferencjach. Dzięki temu zwiększa się świadomość i rozpoznawalność marki, a także pomaga  organizować czas, planować ważne wydarzenia i spotkania. Zaletą jest dostępność przeróżnych formatów kalendarzy personalizowanych, na przykład książkowych, plakatowych, trójdzielnych i biurkowych. W jednej cenie otrzymuje się praktyczny gadżet i niepowtarzalny organizer, miejsce na notatki. 

Każdy powinien zwrócić uwagę na rodzaj papieru, na którym kalendarz jest drukowany. Najlepszy to papier kredowy o gramaturze 350 gram. Okładki wysokiej jakości uszlachetniane są folią z jednostronnym połyskiem, dzięki czemu całość prezentuje się idealnie. W środku natomiast najlepszym rodzajem jest papier offsetowy 80 gram, na którym wszystkie kolory wyglądają zdecydowanie najlepiej.

Kalendarze personalizowane w formie zeszytu

Zeszytowe kalendarze jeszcze do niedawna kojarzyły się z pracą w biurze, obecnie korzysta się z nich również w domach i innych miejscach. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy przy sobie wszystkie dane i informacje, które w każdym momencie mogą okazać się pomocne. To jedna z najlepszych alternatyw wszechobecnych gadżetów elektronicznych. Telefon, tablet, czy laptop zawsze mogą odmówić posłuszeństwa, co nie wydarzy się w przypadku klasycznego kalendarza. 

Fot.: elements.envato.com / Kiwitanya

Produkt o wielkości szkolnego zeszytu może być przechowywany nawet w aktówce, dlatego jest to tak wygodna opcja. Jeśli do wykonania wykorzystano najwyższej jakości materiały, nawet często wyjmowanie i wkładanie kalendarza do torby, czy plecaka nie powoduje żadnych uszkodzeń. Wbrew pozorom taki kalendarz personalizowany jest bardzo praktyczny, a dzięki białym kartkom w środku łatwo znaleźć interesujące nas w danym momencie informacje. Na korzyść przemawia oczywiście również miejsce na notatki, czy dane kontaktowe do ważnych osób w życiu prywatnym i zawodowym. Obecny czas jest najlepszym na przemyślenie gdzie i jaki kalendarz zamówić.

Zdjęcie główne: elements.envato.com / LesiaValentain

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Grawerowanie laserowe kontra mechaniczne
Grawerowanie laserowe kontra mechaniczne
Grawerowanie laserowe kontra mechaniczne. Która metoda grawerowania bardziej się opłaci?
/