Jadalne logo, czyli jakie produkty spożywcze można zmienić w podarunki biznesowe?

Redaktor Blue Whale Press
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Czekoladki, cukierki, a może ciastka z własnym logo albo z hasłem reklamowym? Z pewnością wielu klientów oraz partnerów chętnie skusi się na takie słodkości. Połącz fantastyczny smak z reklamą. Sprawdzamy, jakie konkretnie upominki możesz podarować. Przekonaj się!

Z jakiej okazji możesz podarować komuś słodkości z logo marki?

Słodycze z logo marki to doskonały sposób na promocję i budowanie wizerunku firmy. Mogą one zawierać logo, hasło lub inne elementy identyfikacji wizualnej marki, stając się świetną formą reklamy. Personalizowane słodycze można podarować w ramach podziękowania za lojalność klientów, ale też do wyrażenia uznania i wdzięczności dla tych, którzy często korzystają z usług lub produktów firmy. Mogą one stanowić podziękowanie za długoletnią współpracę. Taki prezent jest dobrym sposobem na podtrzymanie dobrych relacji.

Inną okazją, w której firma może podarować znakowane słodkości, są wydarzenia branżowe – eventy, targi czy konferencje. Przekąski te mogą zwiększyć zainteresowanie marką i być pozytywnie odbierane przez klientów lub potencjalnych partnerów biznesowych. Oczywiście nie zapominajmy o świętach i uroczystościach, jak Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Matki, Walentynki czy Dzień Dziecka.

Jadalne logo na ciastkach, czekoladkach, cukierkach? Przegląd personalizowanych słodkości

W słodkich podarkach biznesowych i nie tylko specjalizuje się https://slodkie.com/. Jej produkty są wykonywane ręcznie z naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych barwników. A na co dokładnie możesz się zdecydować. Prezentujemy kilka propozycji:

  • ciastka z jadalnym logo – pierniki, ciastka maślane, owsiane czy kruche. Można je zamówić w różnych kształtach i rozmiarach, a także w opakowaniach indywidualnie zaprojektowanych zgodnie z wymaganiami klienta,
  • czekoladki z logo – dostępne są w różnych smakach, jak mleczne, gorzkie czy białe, i w różnych kształtach, na przykład kwadratowe, prostokątne czy okrągłe. Na każdej czekoladce umieszczane jest jadalne logo. Oferowane są też w formie gotowych bombonierek,
  • cukierki z logo, drażetki i pastylki – w eleganckich puszkach oraz słoiczkach,
  • fit słodycze, lizaki reklamowe i bakalie,
  • żelki i galaretki,
  • słodycze wegańskie – mając na względzie osoby uczulone czy po prostu takie, które nie jedzą produktów ze składnikami odzwierzęcymi, powstały wegańskie słodkości z jadalnym logo.

Zatem jeśli chcesz zrobić wrażenie na klientach, kontrahentach i parterach albo zrobić im małą przyjemność, podaruj im słodkie upominki ze swoim logo. Będzie pysznie!

Fot.: Ahmed Aqtai/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*