Wysokiej jakości panele kontrolne i płyty czołowe dla branży RTV/AGD

Tekst sponsorowany
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Wykonane w odpowiedni sposób panele frontowe i płyty czołowe dla branży RTV/AGD podnoszą funkcjonalność produktu oraz odpowiadają za jego walory estetyczne. Jak zadbać o wysoką jakość tych elementów? Odpowiedzi poznasz w poniższym artykule.

Drukarnia Graffiti — zaufaj ekspertom!

Drukarnia Graffiti to firma poligraficzna, która od wielu lat świadczy usługi dla klientów biznesowych, prowadzących działalność w różnych branżach. Staramy się przede wszystkim niwelować wpływ naszych działań na środowisko poprzez odpowiedzialne zarządzanie odpadami. Ponadto uzyskaliśmy również certyfikat Tauron EKO BIZNES. 

Możemy dla Ciebie wykonać wysokiej jakości druki na panelach kontrolnych w urządzeniach RTV i AGD, płytach czołowych, instrukcjach obsługi, kartach gwarancyjnych, ulotkach informacyjnych i wielu innych materiałach. Podczas pracy używamy jednej z najlepszych oraz odpornych na czynniki zewnętrzne metod – sitodruku.

Dlaczego sitodruk będzie najlepszym wyborem dla branży RTV/AGD?

Sitodruk to metoda, którą wykorzystuje się do zadrukowania różnych powierzchni. Kluczowe zadanie odgrywa specjalnie przygotowane sito, dzięki któremu możliwe jest stworzenie wzoru na indywidualne zamówienie, a następnie szybkie przeniesienie go na wybraną powierzchnię. Co ważne, wykonana siatka przepuszcza precyzyjnie farbę i pozwala na zachowanie wysokiej jakości każdej kopii.

Największą zaletą sitodruku jest trwałość materiałów, które powstają przy jego pomocy, dlatego będzie najkorzystniejszym wyborem dla branży RTV/AGD. Materiał znakowany tą metodą nie straci swojej czytelności pod wpływem wilgoci, wysokiej temperatury lub promieni UV.  Zamówione u nas panele frontowe i płyty czołowe mogą mieć różne kolory, co pomaga z łatwością dostosować estetykę nadruku do całego urządzenia. 

Sprawdź naszą ofertę: druk paneli kontrolnych i płyt czołowych

Jakie standardy powinny spełniać płyty czołowe i panele frontowe?

Panele frontowe są elementami znajdującymi się niemal na wszystkich urządzeniach technicznych między innymi z branży RTV, AGD czy Automotive. Pozwalają między innymi sterować sprzętem za pomocą dotyku. Muszą być wykonane z odpowiednią precyzją, ponieważ zawierają otwory przeznaczone na elementy sterowania, pokrętła lub wyświetlacze. 

Dzięki specjalnej technice i zastosowaniu farb o właściwościach izolujących możliwe jest przekształcenie tradycyjnej płyty z przyciskami i pokrętłami w wielofunkcyjny panel dotykowy. Panele kontrolne dla Automotive stworzone z powłoki poliwęglanowej są bardzo trwałe i odporne na długotrwałe użytkowanie, na przykład wielokrotne naciskanie. 

Natomiast płyty czołowe to elementy wykonane najczęściej z materiałów samoprzylepnych. Warto wziąć pod uwagę, że płyta czołowa to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się użytkownik, dlatego tak ważna jest jakość wydruku i zastosowanie materiałów wytrzymałych na różne warunki atmosferyczne i wilgoć. Ponadto umożliwiamy także wprowadzenie dodatkowej ochrony np. włączenie elementów uszlachetniających przed uszkodzeniami mechanicznymi i przetarciami, dopasowanie wycięcia i transparentne okienka na przyciski. 

Drukarnia sitodrukowa Graffiti oferuje nie tylko realizację projektu, ale również jego przygotowanie. Dopiero po zaakceptowaniu wstępnej koncepcji przechodzimy do dalszych etapów realizacji druku. 

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym różnią się drukarnie offsetowe od cyfrowych?
Czym różnią się drukarnie offsetowe od cyfrowych?
W dzisiejszych czasach druk stanowi ważną część naszego życia. Wykorzystujemy go zarówno w celach prywatnych, jak i biznesowych, a drukarnie zaspokajają coraz większe zapotrzebowanie na drukowane materiały. Jednym z kluczowych wyborów przy druku jest wybór rodzaju drukarni, którą warto wybrać w zależności od potrzeb. W tym artykule skupimy się na porównaniu drukarni offsetowych i cyfrowych oraz na tym, jakie są różnice między nimi.
/