Wydruk w ramie, czyli łatwy przepis na elegancję

Klaudia Kostyra
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Drewniana rama – trwalsza niż passe-partout i bardziej elegancka niż zwykła antyrama z pleksi. Drewno to także idealny wybór dla każdego wnętrza.

Fotografia już dawno stała się pełnoprawną formą sztuki współczesnej, a wiele niezapomnianych chwil i osób z naszego życia utrwalonych na zdjęciach jest dla nas szczególnie drogich. Dlatego fotografia, podobnie jak malarstwo, zasługuje na odpowiednią oprawę.

Stara ramka na tle morza
(fot. pine watt, źródło: unsplash.com)

Szlachetne i eleganckie drewno

Już od czasów średniowiecznych obrazy oprawiano wyłącznie w drewno. To najdroższy i najbardziej wyrafinowany materiał, który nie potrzebuje wiele, by zachwycać. Jest też oczywiście ekologiczny. Drewniane ramy mają zwykle minimalistyczny design, choć obecnie są też dostępne w wielu kształtach i wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś w swoim guście.

W połączeniu z wysokiej jakości drukiem cyfrowym lub atramentowym drewniane ramy staną się stylową, wytrzymałą i zachwycającą swoją prostotą ozdobą dla każdego wnętrza.

Niemal nieograniczona customizacja drewnianych ram oraz wydruków, fotografii, plakatów, reprodukcji obrazów dają także możliwość stworzenia wyjątkowego i oryginalnego prezentu.

Nic dziwnego, że coraz więcej drukarni w swojej ofercie udostępnia kompleksową usługę wydruku wraz z oprawieniem w drewno.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kiedy warto postawić na assistance krótkoterminowe?
Kiedy warto postawić na assistance krótkoterminowe?
Niedługo urlop? Planujesz wyjechać z całą rodziną na wakacje, do któregoś z europejskich krajów? Zabezpiecz siebie i bliskich na wypadek […]
/