Packaging Innovations już pod koniec września!

Karolina Baworowska
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli jesteś właścicielem firmy, która sprzedaje produkty wymagające opakowania, to koniecznie zapoznaj się z ofertą targów Packaging Innovations, które odbędą się już 24-25 września 2020. Dowiedz się więcej na temat tego wydarzenia.

Dobre opakowanie produktu pozwala nie tylko na jego właściwe przechowywanie w magazynie, ale również przyciąga wzrok klientów. W dzisiejszych czasach ogromna ilość osób zwraca uwagę na wizualną prezentację artykułów, dlatego warto zainwestować w dobry projekt opakowania i postawić na wyraziste kolory oraz efektowne wzornictwo. Jeśli posiadasz firmę zajmującą się pakowaniem i liczysz na zastrzyk informacji dotyczących innowacji w sferze technologicznej, to również doskonale trafiłeś!

Czym jest Packaging Innovations i do kogo jest skierowane?

Packaging Innovations to wydarzenie, które skierowane jest zarówno do firm zajmujących się ogólnie pojętym pakowaniem, jak i do firm potrzebujących wyróżniających się, nowoczesnych opakowań. Na targach zorganizowanych po raz jedenasty będzie można spotkać się z firmami oferującymi innowacyjne, świeże rozwiązania pakowania ozdobnego.

Ozdobne opakowanie kosmetyków
(fot. Kitera Dent, źródło: unsplash.com)

Odpowiednie opakowania mają ogromne znaczenie zarówno jeśli chodzi o pojedyncze produkty, jak i opakowania zbiorcze. Te ostatnie powinny być szczególnie dobrze zaprojektowane, gdyż ma to ogromne znaczenie logistyczne. Na targach Packaging Innovations znajdą się również stoiska z ofertą reklamową, bez której zaistnienie firmy jest po prostu niemożliwe. Co więcej, podczas tego wydarzenia będzie można również zapoznać się z maszynami niezbędnymi do realizacji niektórych sposobów pakowania.

Targi pozwolą na pełne rozeznanie się w branży opakowań, która jest nieodłącznym elementem branży sprzedażowej. Obecnie stawianie na wysoką jakość produktów i usług jest niezbędne do utrzymania się na rynku, dlatego warto szczegółowo zapoznać się z tym tematem. Packaging Innovations oferuje wiedzę branżową, podaną w wyjątkowo przejrzysty i przyjemny sposób.

Czego dowiesz się podczas targów Packaging Innovations?

Opakowanie produktu marki Flouffy
(fot. FLOUFFY, źródło: unsplash.com)

Tematyka targów jest dosyć oczywista, ale warto się w nią odrobinę wgłębić. Idąc na to wydarzenie, możesz spodziewać się wszystkiego, co jest związane z pakowaniem. Nie zabraknie informacji i ofert związanych z opakowaniami z różnych materiałów, takich jak szkło, papier, metal czy tworzywa sztuczne. Podczas targów przekonasz się, że nowoczesne technologie produkcji pozwalają na stworzenie opakowań zarówno praktycznych, jak i ozdobnych.

Kolejną kwestią poruszoną na targach będzie sposób odpowiedniego oznaczania opakowań – stosowanie etykiet jest popularne, ale wiedza o nowinkach technicznych jest niezbędna, aby prawidłowo oznaczać wszelkiego rodzaju paczki. Wystawcy przedstawią także ważną wiedzę dotyczącą świadomości ekologicznej, dzięki czemu odwiedzający będą mogli zapoznać się z dostępnymi opcjami biodegradowalnych opakowań.

Warto także zasięgnąć informacji na temat logistyki pakowania, a także elementów odpowiedzialnych za wygodę pakowania. Jak zadbać o odpowiednią atrakcyjność swojego produktu? Jak stworzyć zaawansowane opakowanie? Odpowiedź na te i wiele innych pytań (na przykład dotyczących magazynowania) znajdziesz, odwiedzając targi Packaging Innovations. 

Kwestie bezpieczeństwa w związku z COVID-19

Ze względu na panującą pandemię i obostrzenia z nią związane organizatorzy targów zdecydowali się na przełożenie wydarzenia z początkowego terminu na koniec września. Dzięki temu możliwe będzie zorganizowanie ich w planowany sposób. Warto wspomnieć, że w sytuacji zagrożenia wirusem organizatorzy będą przygotowani pod względem bezpieczeństwa, dzięki czemu zarówno wystawcy, jak i odwiedzający, będą mogli w pełni cieszyć się możliwością spotkania. Wszelkie istotne informacje na temat targów Packaging Innovations znajdują się na stronie wydarzenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Druki antypoślizgowe – na co zwrócić szczególną uwagę?
Druki antypoślizgowe – na co zwrócić szczególną uwagę?
Druki antypoślizgowe, naklejane na podłogę, zagwarantują Ci pewny grunt pod stopami. Dodatkowo to świetny dodatek do każdego wnętrza. Przekonaj się, jakie są jego możliwości!
/