Jak ze zdjęć stworzyć wyjątkową pamiątkę?

Bartosz Promiński
Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia mogą być wykorzystane do stworzenia niesamowitych souvenirów, upominków i prezentów dla partnera, partnerki, rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Fotografię można nadrukować na kubek, butelkę, etui lub stworzyć z jej użyciem kalendarz.

Stwórz własny kubek

Kubki ze zdjęciem to popularne pamiątki. To także praktyczny przedmiot, który można urozmaicić ulubionymi fotografiami. Jest to też zabawny prezent dla przyjaciół, członków rodziny, a nawet współpracowników. Możesz dodawać teksty lub rysunki, ale zdjęcia są najbardziej osobistym wyborem.

Kubek i notes z ołówkiem
(fot. Shirley Tittermary, źródło: unsplash.com)

Nie musisz koniecznie umieszczać na nim fotografii rodzinnych ani grupowych. Każde z Twoich ładnych zdjęć lub wspólnych wspomnień może być świetną pamiątką, przypominającą miłe chwile. Możesz podarować taką pamiątkę wraz z ulubioną herbatą lub kawą. Istnieją nawet opcje, gdzie grafika reaguje na ciepło. Zaskocz swoich bliskich pozornie prostym kubkiem, który ujawnia sekret, gdy wlewają do niego gorący napój! Może to dlatego kubki są szczególnie popularnym prezentem w okresie jesienno-zimowym?

Zaprojektuj butelkę na wodę

Na szczęście coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że nie powinniśmy kupować więcej jednorazowych plastikowych butelek. To sprawia, że niestandardowe butelki wielokrotnego użytku cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli dasz je w prezencie, możesz zachęcić ludzi do korzystania z własnych butelek, zamiast zawsze kupować nową. Możesz dodać różne obrazy i różne teksty, aby urozmaicić taki souvenir. Możesz także znaleźć różne butelki ze stali nierdzewnej ze słomką i bez. 

Stwórz etui ze zdjęciem

Ludzie uwielbiają wyrażać siebie za pomocą etui na telefony. Jest to coś, co wiele osób widzi w naszych rękach, więc używamy ich, aby pokazać niewielką część naszej osobowości. Dlatego właśnie niestandardowe etui ze zdjęciem to wyjątkowy prezent i pamiątka.

Telefon w skórzanym etui
(fot. Jonas Elia, źródło: unsplash.com)

To praktyczny upominek, ponieważ chroni nasze telefony (poza tym może to być świetny początek rozmowy, jeśli ktoś zapyta, kto jest na zdjęciu). Możesz odnieść wrażenie, że umieszczenie twarzy na telefonie ukochanej osoby to za dużo. W takim przypadku wydrukuj obraz, który będzie skojarzony z jakimś wydarzeniem w życiu Twoim oraz Twoich bliskich osób. Przyjemny krajobraz z czasów wspólnych wędrówek, zabawnej imprezy lub koncertu również mogą być idealne.

Unikalne zakładki ze zdjęciami

Zakładka to tana, ale zabawna i wyjątkowa pamiątka ze zdjęciem. Zachęcają bliskich do czytania, co jest zdrową i relaksującą czynnością. Jeśli kupisz komuś książkę, te spersonalizowane prezenty ze zdjęciami są idealnym dodatkiem. Możesz wykazać się kreatywnością i użyć do tego dowolnego rodzaju fotografii. Dla tych, którzy lubią czytać więcej książek jednocześnie, możesz nawet utworzyć więcej zakładek.

Przenieś zdjęcia na drewno

Dość łatwy, a jednocześnie wyjątkowy i spersonalizowany souvenir ze zdjęciem. Możesz przenieść swoje ulubione zdjęcia na drewno i powiesić je w domu, a są na to dwa sposoby. W ten sposób możesz stworzyć idealny prezent dla tych, którzy lubią dekorować swoje domy w wyjątkowy i osobisty sposób. Naturalna faktura drewna sprawia, że ​​zdjęcia są jeszcze ciekawsze.

Możesz nie tylko tworzyć „proste” obrazy jako obrazy na ścianę, ale istnieje wiele innych przedmiotów, które możesz w ten sposób ozdobić. Kup zwykłe drewniane pudełko, talerz lub cokolwiek innego i wykaż się kreatywnością.

Stwórz album ze zdjęciami

Album ze zdjęciami
(fot. Rirri, źródło: unsplash.com)

Przed nastaniem fotografii cyfrowej każdy, kto miał aparat, miał też album ze zdjęciami. O wiele lepiej jest zobaczyć rodzinne zdjęcia wydrukowane i zebrane w albumie, niż próbować je powiększyć na naszych telefonach, dlatego będzie to miły prezent dla każdego. Kup album, wydrukuj zdjęcia i po prostu umieść je w albumie.

Kup łańcuch LED z klipsami na zdjęcia

Jeden z najłatwiejszych, ale najbardziej osobistych pomysłów na prezent ze zdjęciami. To młodzieńczy i zabawny pomysł, aby zawiesić obrazy na lampkach LED. W ten sposób możesz zamienić swoje zdjęcia w piękną grafikę ścienną. Najpierw zadbaj o wydruk zdjęć lub zrób polaroidy, a następnie przypnij je do sznurka.

Stwórz własny kalendarz

Niestandardowy kalendarz ze zdjęciami to coś, na co ludzie będą patrzeć przez cały rok. Dziadkowie, inni członkowie rodziny, a nawet przyjaciele z pewnością zakochają się w takiej pamiątce. Kalendarze służą nie tylko do dekoracji domu, ale są również praktyczne. Możesz w nich zaznaczyć ważne daty, rocznice i urodziny, zanim podarujesz je komuś.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Wybór idealnej fototapety – na co zwrócić uwagę?
Wybór idealnej fototapety – na co zwrócić uwagę?
Odkryj tajemnice dobierania idealnej fototapety, która nada twojemu wnętrzu unikalnego charakteru. Zrozumieją, jakie wzory i kolory najlepiej spiszą się w różnych przestrzeniach.
/