Karton z regulowaną wysokością do zadań specjalnych

Klaudia Kostyra
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

O tym, że opakowanie ma znaczenie, wie każdy, dlatego branża opakowań stale poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Nowoczesne rozwiązania i technologie nie tylko chronią zapakowane towary i sprawiają, że wyglądają bardziej atrakcyjnie. Opakowania muszą być ekonomiczne i przyjazne dla środowiska, równocześnie czyniąc życie użytkowników wygodniejszym i bezpieczniejszym.

Opakowanie na miarę Twoich potrzeb

Jedną z takich ułatwiających życie innowacji są opakowania z regulowaną wysokością. Jak to działa? Opakowania mają na bokach zagięcia w regularnych odstępach (wielkość zależy od producenta). Dzięki podziałce możemy szybko i wygodnie przyciąć opakowanie do interesującej nas długości, używając noża biurowego.

Duża przesyłka w kartonowym pudełku
(fot. MealPro / Unsplash)

Opakowania są wykonane z trójwarstwowej lub pięciowarstwowej tektury. Są w pełni ekologiczne – z jednej strony można poddawać je recyklingowi, a z drugiej produkowane są z surowców odnawialnych. Możliwość dopasowania ich do produktów różnych gabarytów sprawia, że nie potrzebujemy dodatkowych wypełniaczy, których zwykle używamy ze szkodą dla środowiska. Pozwalają też zoptymalizować koszty wysyłki i czas pakowania oraz zmniejszyć przestrzeń magazynową wykorzystywaną na opakowania.

Sprawdź też: Uwaga, szkło! Czyli jak zapakować delikatne przedmioty

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Produkcja reklam filmowych – dlaczego warto wynająć profesjonalną firmę?
Produkcja reklam filmowych – dlaczego warto wynająć profesjonalną firmę?
Jednym z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych jest produkcja reklam filmowych, które mają potężny wpływ na emocje i wizualne zapamiętywanie przekazu.
/