Jaki kalendarz wybrać?

Redaktor Blue Whale Press
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Jeśli bywa, że zapominasz o codziennych obowiązkach lub miewasz problemy z samoorganizacją, to koniecznie sprezentuj sobie kalendarz! Pamiętaj, że będzie to też doskonały upominek dla bliskiej Ci osoby! Na rynku istnieje wiele ciekawych i oryginalnych produktów. Kalendarze nie muszą być nudne! 

Kalendarz jednodzielny

Pierwszą opcją, o której należy wspomnieć są kalendarze jednodzielne. Jest to oryginalna dekoracja, a zarazem praktyczne akcesorium, które z pewnością ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie. W tej odsłonie kalendarz składa się z podkładu, na którym producent umieścił kalendarium na każdy miesiąc. Masz wybór – możesz sam zdecydować, który z dostępnych szablonów będzie dla Ciebie odpowiedni. Dodatkowo, jeśli lubisz personalizowane gadżety, możesz sprawić sobie kalendarz jednodzielny ze zdjęciami rodzinnymi albo taki, który nawiązuje do Twoich zainteresowań lub pasji. Wygospodaruj w domu przestrzeń, na której zawiesisz go tak, by przykuwał uwagę, a na pewno nie zapomnisz o ważnych okazjach lub imieninach swoich najbliższych.

Kalendarz trójdzielny ze zdjęciem

Myślałeś o kalendarzu trójdzielnym? To świetne rozwiązanie. Możesz go samodzielnie zaprojektować! Kalendarz trójdzielny ze zdjęciem możesz podarować też na prezent przyjacielowi lub bliskiej osobie. Spersonalizowaną wersję kalendarza docenią osoby, które cenią sobie kreatywność. Stwórz swój własny projekt za pomocą intuicyjnego kreatora, a efekt końcowy z pewnością Cię zaskoczy!

Kalendarz na zamówienie

Fotokalendarz, oprócz wymiaru praktycznego, może stanowić wyjątkową pamiątkę. W tym przypadku musisz wybrać dwanaście zdjęć – może warto zdecydować się na te, które przywołują niezapomniane chwile z danego miesiąca ubiegłego roku? Nie musisz obawiać się, że przy wydruku zniszczy się jakość fotografii, ponieważ o tę kwestię ze szczególną troską zadba producent. W ten sposób stworzysz wyjątkowy tradycyjny kalendarz na zamówienie w nowoczesnym wydaniu. 

Kalendarz książkowy

Jeśli myślałeś o kalendarzu, który możesz zawsze mieć przy sobie, to zastanów się nad zakupem kalendarza książkowego. Takie akcesorium włożysz do torebki, co sprawi, że nigdy nie zapomnisz o codziennych obowiązkach i planach. W tej wersji kalendarze często posiadają miejsce na notatki, a także informacje, które są istotne dla jego posiadacza. Na rynku znajdziesz jego różne odsłony, wszystko zależy jednak wyłącznie od potrzeb właściciela. Przed zakupem koniecznie upewnij się, że spełnia on wszystkie Twoje oczekiwania. Kalendarze książkowe często wyróżniają się elegancką oprawą, która całkowicie zmienia jego charakter. Wybierz ciekawe wzór, kolor i materiał okładki i zapisuj w nim codzienne obowiązki, a z pewnością dostrzeżesz, że dzięki niemu staniesz się lepiej zorganizowany!

Kalendarz biurkowy

Jeśli chcesz mieć mniejszy kalendarz w zasięgu wzroku przy swoim stanowisku w pracy, wybierz kalendarz biurkowy. To niewielki gadżet, który na pewno nie zagraci przestrzeni i jednocześnie doskonale spełni swoją funkcję.

Fot.: Leeloo Thefirst/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Naklejki z własnym wzorem – zastosowanie w biznesie
Naklejki z własnym wzorem – zastosowanie w biznesie
Jeśli prowadzisz własną firmę, koniecznie zamów naklejki reklamowe - możesz zaprojektować je według własnego pomysłu, w dowolnym rozmiarze, kształcie i palecie kolorystycznej.
/