Redakcja

O portalu

Branża drukarska liczy sobie wiele lat, a mimo to wciąż rozwija się w nowych kierunkach. Konsumenci oraz firmy mogą dziś wybierać spośród wielu rodzajów druku, dopasowywać materiały, kolory i faktury. Na printure.pl podpowiemy Ci, jak robić to z głową i osiągnąć najlepsze rezultaty.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem potrzebującym ciekawych materiałów do prezentacji czy przedsiębiorcą, który stawia na sprawdzoną, klasyczną reklamę – właśnie znalazłeś się w dobrym miejscu!

Redaktor naczelny

Dorota Wanat

Dorota Wanat

Pomimo, że od wynalazku Guttenberga minęło niemal 600 lat, wciąż dostrzega kolejne możliwości druku w świecie marketingu i reklamy. Najbardziej interesują ją nietypowe formaty i materiały, które przyciągają wzrok. I choć wie, że książki nie powinno oceniać się po okładce, często dużą wagę przykłada do opakowań produktów na sklepowej półce. 

d.wanat@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Justyna Dereń

Justyna Dereń

Copywriterka z wieloletnim stażem. Chętnie śledzi najnowsze trendy w druku i projektowaniu wizualnym. W wolnych chwilach trenuje fitness, słucha muzyki i czyta powieści historyczne.

Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Karolina Baworowska

Autorka tekstów związanych z nowymi technologiami i marketingiem. W kręgu jej zainteresowań znajdują się zarówno projektowanie, nowoczesne metody reklamowe, jak i druk 3D.

Zobacz wpisy autora

Karolina Majka

Karolina Majka

Przed studiami uczęszczała do liceum plastycznego, dziś jest graficzką z krwi i kości, przez większość życia związaną z designem i sztuką. Zamiast przeszkód, stara się szukać możliwości: zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Uwielbia dziwne faktury i niestandardowe kolory.

Zobacz wpisy autora

Klaudia Kostyra

Klaudia Kostyra

Zawodowo tłumaczka i copywriterka. Prywatnie interesuje się projektowaniem graficznym i reklamą wizualną. Od roku szczególnie fascynuje się drukiem przestrzennym i jego możliwościami, a mieszkanie dzieli z drukarką 3D, która nigdy nie śpi – w końcu zawsze jest coś do wydrukowania. Marzy o tym, by kiedyś drukować jedzenie.

Zobacz wpisy autora

Michał Urbaniak

Michał Urbaniak

Gadżeciarz i maniak sprzętowy. W redakcji chodzą plotki, że jest w stanie naprawić wszystko. W dziedzinie druku najbardziej fascynuje go realizacja projektów wielkopowierzchniowych. Po godzinach zajmuje się fotografią.

Zobacz wpisy autora