Redakcja

O portalu

Branża drukarska liczy sobie wiele lat, a mimo to wciąż rozwija się w nowych kierunkach. Konsumenci oraz firmy mogą dziś wybierać spośród wielu rodzajów druku, dopasowywać materiały, kolory i faktury. Na printure.pl podpowiemy Ci, jak robić to z głową i osiągnąć najlepsze rezultaty.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem potrzebującym ciekawych materiałów do prezentacji czy przedsiębiorcą, który stawia na sprawdzoną, klasyczną reklamę – właśnie znalazłeś się w dobrym miejscu!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Karolina Jakubiec

Karolina Jakubiec

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku zarządzanie informacją w nowych mediach. Rosnąca liczba użytkowników na portalu to jej motor napędowy do działania. Rozwijające się media społecznościowe, jakościowy content marketing oraz zagadnienia związane z influencer marketingiem niejednokrotnie spędzają jej sen z powiek. Interesuje się drukiem 3D oraz tworzeniem biżuterii za jego pomocą.

Zobacz wpisy autora

Klaudia Kostyra

Klaudia Kostyra

Zawodowo tłumaczka i copywriterka. Prywatnie interesuje się projektowaniem graficznym i reklamą wizualną. Od roku szczególnie fascynuje się drukiem przestrzennym i jego możliwościami, a mieszkanie dzieli z drukarką 3D, która nigdy nie śpi – w końcu zawsze jest coś do wydrukowania. Marzy o tym, by kiedyś drukować jedzenie.

Zobacz wpisy autora

Martyna Świerc

Martyna Świerc

Niedoszły filolog polski, miłośniczka literatury i podróży. Od lat tworzy rozmaite treści – część z nich tradycyjnym piórem lub miękkim ołówkiem automatycznym. Liczne karteczki z odręcznymi notatkami są jej znakiem rozpoznawczym. Lubi nowinki technologiczne ułatwiające życie.

Zobacz wpisy autora