Redakcja

O portalu

Branża drukarska liczy sobie wiele lat, a mimo to wciąż rozwija się w nowych kierunkach. Konsumenci oraz firmy mogą dziś wybierać spośród wielu rodzajów druku, dopasowywać materiały, kolory i faktury. Na printure.pl podpowiemy Ci, jak robić to z głową i osiągnąć najlepsze rezultaty.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem potrzebującym ciekawych materiałów do prezentacji czy przedsiębiorcą, który stawia na sprawdzoną, klasyczną reklamę – właśnie znalazłeś się w dobrym miejscu!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Dorota Wanat

Dorota Wanat

Pomimo, że od wynalazku Guttenberga minęło niemal 600 lat, wciąż dostrzega kolejne możliwości druku w świecie marketingu i reklamy. Najbardziej interesują ją nietypowe formaty i materiały, które przyciągają wzrok. I choć wie, że książki nie powinno oceniać się po okładce, często dużą wagę przykłada do opakowań produktów na sklepowej półce. 

d.wanat@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Karolina Dobrowolska

Karolina Dobrowolska

Studentka reżyserii dźwięku. Jej studia łączą w sobie zagadnienia techniczne i sztukę, co zaowocowało kolejną pasją, czyli drukiem. Najbardziej zainteresowana jest wydrukami artystycznymi i możliwościami uzyskania wyrazistych, kontrastowych barw w fotografii.

Zobacz wpisy autora

Karolina Jakubiec

Karolina Jakubiec

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku zarządzanie informacją w nowych mediach. Rosnąca liczba użytkowników na portalu to jej motor napędowy do działania. Rozwijające się media społecznościowe, jakościowy content marketing oraz zagadnienia związane z influencer marketingiem niejednokrotnie spędzają jej sen z powiek. Interesuje się drukiem 3D oraz tworzeniem biżuterii za jego pomocą.

Zobacz wpisy autora

Klaudia Kostyra

Klaudia Kostyra

Zawodowo tłumaczka i copywriterka. Prywatnie interesuje się projektowaniem graficznym i reklamą wizualną. Od roku szczególnie fascynuje się drukiem przestrzennym i jego możliwościami, a mieszkanie dzieli z drukarką 3D, która nigdy nie śpi – w końcu zawsze jest coś do wydrukowania. Marzy o tym, by kiedyś drukować jedzenie.

Zobacz wpisy autora

Martyna Świerc

Martyna Świerc

Niedoszły filolog polski, miłośniczka literatury i podróży. Od lat tworzy rozmaite treści – część z nich tradycyjnym piórem lub miękkim ołówkiem automatycznym. Liczne karteczki z odręcznymi notatkami są jej znakiem rozpoznawczym. Lubi nowinki technologiczne ułatwiające życie.

Zobacz wpisy autora